29 dec. 2023 20:48:00

Verkocht naar Nederland

Hernandez TN
Kannan
Voltaire
Cemeta
Bea-Leva
Numero Uno
Leva II
Havana
Wizzerd WV
Indoctro
S-Maywies
Romy
Heartbreaker
Nikita
Bekijk pedigree

Rolotte is een prachtig, langgelijnd sportpaard met een voorbeeldige techniek en heel veel overzicht. Ze is nog jeugdig maar beschikt over heel veel kwaliteit voor de toekomst.

De vader van Rolotte is de onlangs door het N.O.P. vastgelegde Hernandez TN N.O.P.
Onder het zadel van Team Nijhof-ruiter Kars Bonhof laat hij op het hoogste niveau zien een zeer belangrijk team paard te zijn voor de Nederlandse springequipe dankzij zijn enorme vermogen, scherpte en super instelling.

De volle broer van de moeder van Rolotte is de internationaal 1.45m springende Giggs (v.Wizzerd WV). De grootmoeder van Rolotte gaf ook het internationale 1.35m-paard Dida (v.Zento). Uit de moederlijn van Rolotte komen onder andere ook de KWPN goedgekeurde en onder Albert Zoer 1.60m geklasseerde Faldo (v. Purioso), de eveneens KWPN goedgekeurde en onder Micky Morssinkhof 1.55m springende Graziano (v. Baltic VDL),
1.60m-paard Seraldo (v. Corland) en 1.55m-paard Woody 129 (v. Cantos).

Ingebracht door VSN-Lid: Stal van Ooijen

Geboortejaar 2021
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
Stokmaat ± 1m70
BTW 21.00%

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten