PICASSO

Bloedgemaakte zoon van High Shutterfly
Bekijk de complete collectie van VSN Online Auction 7.0

29 dec. 2023 22:06:00

Verkocht naar Verenigde Staten

High Shutterfly
Sir Shutterfly
Silvio I
Famm
Cerasinaa
Chin Chin
Lirasinaa
Ulrieke
Nassau
Indoctro
Gazelle
Lucia
Voltaire
Zelda
Bekijk pedigree

Deze Picasso is een zeer voorzichtig bloedpaard dat met een goede bascule springt en snel van de grond is.
Hij is enige tijd zadelmak , toont een goede instelling en goede balans.

High Shutterfly is de vader van Picasso, deze hengst werd door Bart de Bruin in 1.55m-rubrieken uitgebracht alvorens hij naar Amerika vertrok. De nakomelingen van High Shutterfly vallen op door hun goede rijdbaarheid, langgelijnde model, uitstraling, goede bewegingen en mooie manier van springen, iets wat op deze Picasso ook zeker van toepassing is.

De moeder van Picasso stamt af van Nassau, ze bracht in combinatie met Lazio de bij het Oldenburger stamboek goedgekeurde Lintoc. De grootmoeder van Picasso bracht onder andere de 1.45m-hengst Baratino E (v. Cartano). Daarnaast is Picasso verwant aan tal van 1.60m-paarden, waaronder Ucello de Will (v. Marlou des Etisses) onder Simon Delestre, Dolores (v. Berlin) onder Richard Howley, Independent (v. Denzel van ‘t Meulenhof), Broere Maroon (v. Contango) en Broere Newton (v. Contango). Ook Mister SFN (v. Grandorado TN) onder Hessel Hoekstra en de NRPS-hengst Bokito van de Woestenheide (v. Brantzau VDL) onder Britt Schaper zijn verwant aan Picasso.

Ingebracht door VSN-Lid: Brink Stables

Geboortejaar 2020
Geslacht Ruin
Kleur Bruin
Studbook KWPN
Stokmaat ± 1m65
BTW 21.00%

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten