VIDEO'S
Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Couperus
Acarla
Licorne des Forets
Voltaire
Gekas des Forets
Wirosa W.
Manhattan
Burggraaf
Utopia
Parosa W
Dutchboy
Ariosa
Ohquidoqui Le Donia is een jonge hengst van de topvererver Zirocco Blue VDL. Hij valt op door zijn
lichtvoetige manier van springen en heeft daarbij veel overzicht. Daarnaast heeft hij ook nog eens een
zeer aansprekend model en drie uitstekende gangen!
Vader Zirocco Blue VDL was met Jur Vrieling in het zadel vele jaren een vaste waarde voor het
Nederlandse springteam en leverde een belangrijke bijdrage aan de team-overwinning op het Europese
kampioenschap in Aken. Ook won hij onder andere de Wereldbekerwedstrijd van Oslo en meerdere
Grote Prijzen. Niet alleen Zirocco Blue zelf heeft goed gepresteerd, ook vele nakomelingen presteren op
het hoogste niveau. Zo was Flierefluiter onlangs dubbel foutloos in de Rolex Grand Prix op The Dutch
Masters. Eddie Blue en Elysium zijn zelfs 1.70m geklasseerd.
Moeder Wirosa le Donia stamt af van de 1.60m-hengst Manhattan. Zij gaf ook de goedgekeurde hengst
Duroso W van Warrant. De grootmoeder van Ohquidoqui le Donia is de moeder van 1.50m-paard
Durosa W (v. Zirocco Blue) die onder Mckayla Langmeier voor de USA uitkomt. Ook de 1.45m
springende Gentleman (v. Nabab de Rêve) komt uit deze moederlijn.
Ohquidoqui Le Donia is net zadelmak en toont een fijn karakter onder het zadel!
Geboortejaar | 2019 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | 165 |
BTW | 21.00% |