O'HALIFAX ICE

Een echte hartenbreker!
Bekijk de complete collectie van VSN Online Auction 7.0

29 dec. 2023 21:37:00

Verkocht naar Egypte

Halifax van het Kluizebos
Heartbreaker
Nimmerdor
Bacarole
Dalida vd Heffinck
Fetiche du Pas
Ovanna van de Heffinck
Zavina Ice Z
Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Licorne des Forets
Annina Z
Animo II Z
Cold as Ice Z
Bekijk pedigree

Scuderia 1918 Halifax van het Kluizebos heeft de eigenschappen van zijn vader goed
vererfd in O’Halifax Ice Z. Ze had namelijk ook zomaar een Heartbreaker kunnen zijn met
haar instelling en scherpte. Deze kwaliteiten maken haar tot een toekomstig modern
sportpaard. Ze is pas net onder het zadel en nog groen.

De vader van O’Halifax Ice is dus niemand minder dan de Heartbreaker-zoon Scuderia 1918
Halifax van het Kluizebos, de voormalige superster van Lorenzo de Luca die zelfs op 1.70m-
niveau gesprongen heeft.
Zoals de naam van deze O’Halifax Ice al doet vermoeden, komt ze niet uit de minste stam!
Grootmoeder Annina Z (v. Animo II Z) sprong zelf op 1.40m-niveau en bracht daarnaast
1.50m-paard Crystal Ice Z (v. Comme il Faut), de 1.45m springende Nino Ice Z (v. Numero
Uno) en Kalamaki R Z (v. Kannan GFE) die op 1.40m-niveau actief is. Annina Z komt op
haar beurt weer uit de beroemde Cold as Ice Z (v. Carthago) die onder Kevin Staut 1.60m

heeft gesprongen. Cold as Ice Z is ook de moeder van As Cold as Ice Z (v. Arthos Z), de
indrukwekkende schimmel die onder Judy Ann Melchior op 1.60m-niveau succesvol was.
Daarnaast komen ook de Zangersheide goedgekeurde hengsten Topaz Ice Z (v. Toulon) en
Antartica Z (v. Air Jordan Z) uit deze stam, waarbij Antartica Z ook nog eens 1.60m
geklasseerd is.

Ingebrach door VSN-Lid: Brink Stables

Geboortejaar 2019
Geslacht Merrie
Kleur Schimmel
Studbook KWPN
Stokmaat ± 1m63
BTW 0.00%

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten