Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Couperus
Acarla
Licorne des Forets
Voltaire
Gekas des Forets
Zenorita Adelheid Z
Zandor Z
Zeus
Pusteblume (Padua)
Rosita Adelheid Z
Rival Z
R-Mara
Dit is een modern springpaard voor de grote sport: lichtvoetig, vlug, veel vermogen en hij maakt de sprong achter heel goed af. Zijn vader Zirocco Blue VDL heeft een prachtig CV met topprestaties, op de Olympische Spelen, tijdens de wereldbekerfinale in Las Vegas en teamgoud op het EK. Zijn nakomelingen brengen de schimmel aan de top van de rankings. Zadoc Adelheid Z is gefokt uit de prestatiestam van Glorita die bekendheid kreeg dankzij Arthos Z, Taloubet, Tello, Quasi Modo Z en King Adelheid. De laatst genoemde sprong in het 1.50m, is gekeurd bij het AES en gefokt uit de grootmoeder van Zadoc. Zijn moeder is de volle zus van het 1.40m springpaard Zirkana Adelheid Z.
Ten tijde van video pas 6 weken zadelmak.
Inzender: Stal de Bruijn Scheepens
Geboortejaar | 2017 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
Studbook | Zangersheide |
Stokmaat | ± 1m68 |
BTW | 0.00% |