Cornetino
Cornet Obolensky
Clinton
Rabanna v Clost
Valentina IX
Indoctro
Thyra HSP
Nelleke
Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Licorne des Forets
Z-Clasien
Corland
Malta I
Deze rassige schimmelmerrie heeft een fijne draf, een actieve galop en springt heel makkelijk met een goede instelling. N-Birgit VHS is gefokt uit de bekende Holsteiner stam 1859, die naast de bekende hengst Landadel veel gekeurde hengsten en hele goede sportpaarden voortbracht. Haar atletische vader Cornetino is de halfbroer van het 1.50m springpaard Davenport VDL en gefokt uit de halfzus van de tophengst Corland, uit de topstam 104a. Corland zien we als overgrootvader aan moederszijde. Zirocco Blue VDL voegt zijn vermogen toe. Grootmoeder Z-Clasien bracht de AES-gekeurde hengst KMS Chicago (v.Clarimo). Haar moeder Malta I kennen we als moeder van de gekeurde hengsten Classe VDL, Quite Acobat en vier springpaarden in het 1.30 tot en met 1.45m.
Inzender: Paardenhandel Martijn Frencken
Geboortejaar | 2018 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Schimmel |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | ± 1m64 |
BTW | 21.00% |